B-Tech
עמוד הבית אודות החברה מוצרים כניסת משווקים מידע טכני צור קשר English
שאלות נפוצות FAQ

                                                                                                                                                     חזרה לעמוד התמיכה הטכנית 

קרא: כיצד ניתן לשמור על חיי הסוללה?

 

איך למצוא את המספר הסידורי של הסוללה שלי?
 
מספר סידורי הוא קוד אשר מזהה באופן חד ערכי ציוד כלשהו. מטרת הקוד הזה, היא לאפשר לנו גישה קלה לציוד מבלי לדעת פרטים נוספים לגביו.  ראשית, וודא שהמחשב הנייד שברשותך מחובר לספק הכוח שלו. לאחר מכן, הפוך את מחשב הנייד ונתק את הסוללה. בצידה האחורי של הסוללה, קרוב לוודאי שתמצא מדבקה ובה המספר הסידורי של הסוללה. לדוגמא, חברת HP  משתמשת ב “485041-001” כמספר סידורי של אחת מסוללותיה.
 
זכור, יכול להיות מצב בו לסוללה אחת מתאימים כמה מספרים סידוריים!
לנוחיותך, צירפנו תמונה ובה דוגמא למיקום המספר הסידורי בסוללה של Lenovo:
 
 
 
 
מתי הגיע הזמן להחליף את הסוללה לנייד?
 
כל סוללה נטענת תתבלה עם הזמן. קצב ההתבלות מושפע בעיקר מאופי השימוש בה, הצורה שבה הסוללה מטופלת ומאיכות החומרים שממנה בנויה .
משתמש כבד, בדר"כ ישים לב לירידה בביצועי הסוללה שלו מהר יותר מאשר משתמש רגיל וסוללה שבנויה מחומרים איכותיים תחזיק יותר מכזו שבנויה מחומרים איכותיים פחות. ירידה בביצועי הסוללה היא בלתי נמנעת ובדר"כ אמורה להגיע אחרי תקופה של 18 עד 24 חודשי שימוש. משתמש כבד, עלול לחוש ירידה בביצועי הסוללה מוקדם יותר.
 
ישנם 3 תופעות המעידות על הצורך בהחלפת הסוללה שברשותך:
1. הסוללה שברשותך לא נטענת – ראשית, נסה לנתק ולחבר מחדש את הסוללה. במקרים מסוימים הבטריה עלולה להתנתק מעט – ניתוק וחיבור מחדש יכול לפתור בעיה זו. שנית, יתכן שהמטען שברשותך לא מתפקד כראוי. מטענים אלו לא נוטים להתקלקל במהירות, נסה לבדוק את הנייד שברשותך עם מטען אחר. במידה והנ"ל לא עזר והסוללה לא מראה סימני טעינה, מדובר בסוללה תקולה שיש להחליפה.
2. המחשב הנייד שברשותך לא מזהה את הסוללה – נסה לנקות את המגעים הן על של המחשב הנייד והן של הסוללה עצמה בעזרת בד עדין ומעט כהל. לא עזר? החלף את הסוללה.
3. הסוללה לא מחזיקה הרבה זמן – זוהי תופעה נורמאלית לסוללות נטענות מסוג Li-Ion, שבדר"כ מופיעה אחרי 18-24 חודשי שימוש, תלוי בסוג המשתמש, צורת הטיפול בסוללה ואיכות החומרים ממנה היא בנויה. אם את חווה ירידה משמעותית בזמן השימוש של הסוללה – החלף אותה.
 
 
איך אדע מהו הדגם של המחשב הנייד שלי?
 
ידיעת שם היצרן ודגם המחשב הנייד שברשותך, עשויה למנוע טעויות בהזמנת סוללה מאיתנו.  ישנן 2 דרכים עיקריות למצוא את שם היצרן ואת דגם המחשב שברשותך:
• החוברת למשתמש שקיבלת בעת רכישת הנייד, אמורה בין היתר להכיל מידע מדויק לגבי שם היצרן ודגם המחשב שלך. בדר"כ מידע זה מופיע ממש על עטיפת החוברת. 
 
• רוב יצרניות המחשבים הניידים, מטביעות את שם היצרן המחשב בחלקו האחורי של מסך ה – LCD. מודל המחשב יכול להופיע במספר מקומות – מתחת למסך ה LCD, מעל או מתחת למקלדת ואף מתחת למחשב, כך שיש להופכו ולמצוא את המודל.
 
במידה ולא מצאת מהו היצרן ומהו המודל ובמידה והינך משתמש במערכת הפעלה מסוג "חלונות", עקוב אחר השלבים הבאים:
 
1. עבור לשולחן העבודה.
2. לחץ על "התחל" בתחתית הימנית של שולחן העבודה.
3.  עבור ל "תוכניות", "עזרים" ולאחר מכן "כלי מערכת".
4. לחץ על "מידע מערכת".
5. יצרן הנייד שלך, הדגם שלו וכו יהיו רשומים בעמוד שנפתח. 
 
 
הסוללות שלנו
 
• האם כל הסוללות שאתם מוכרים חדשות לחלוטין?
כן, כל סוללה שנמכרת  היא תמיד חדשה לחלוטין, מיוצרת במתקנים מתקדמים העומדים בתקנים מחמירים ומייצרים סוללות שתואמות ואף עולות באיכותן על  מקוריות.
 
• האם הסוללות החליפיות שאתם מציעים, דומות באיכותן לסוללות מקוריות?
במילה אחת – כן! אנו מוכרים אך ורק סוללות שעברו בדיקות איכות מחמירות. אנו מספקים אחריות של בין 6-12 חודשים לסוללות שלנו שבין היתר מכסה מקרים כמו פגם בייצור. בנוסף, ההבדל העיקרי בין הסוללות החליפיות שאנו מספקים לבין סוללות מקוריות הוא החיסכון ממנו תהנה במידה ותזמין מאיתנו. אנו מאמינים שעלינו לספק ללקוח את המחיר הטוב ביותר, את האחראיות הטובה ביותר ואת איכות החומרים הטובה ביותר. 
 
• מה אורך חיי המדף של הסוללות שלכם לעומת חיי המדף של סוללות מקוריות?
בד"כ, אורך חיי המדף של סוללה הוא שנתיים, תלוי באופי המשתמש, איכות החומרים ועוד. הסוללות שברשותנו שוות לחלוטין ואף עולות על סוללות מקוריות בכל מה שקשור לאורך חיי מדף.
 
• האם שימוש בסוללה חליפית יבטל את אחריות היצרן של יצרנית הנייד שלי?
בהחלט לא! שימוש בסוללות חליפיות, מוגן היום ע"י Magnuson-Moss Warranty Improvement Act. בקצרה, יצרנית המחשב שלך לא יכולה להעניש אותך על שימוש בסוללה חליפית
 
• האם המחשב הנייד שלי יכול להינזק כתוצאה משימוש באחת מהסוללות החלופיות שלכם?
לא, הסוללות החליפיות שאנו מציעים, מיוצרות תחת תנאי בדיקות מחמירים, בדיוק כמו סוללה מקורית. אנו מוכרים סוללות שבנויות מהחומרים הטובים ביותר. 
 
 
 
לכל שאלה ו/או בקשה- אנא צור קשר עם סוכן המכירות שלך 
 
 
 
COMPANY HIGHLIGHTS
05.11.2017
מוצרי ISTORAGE החדשים נכנסו למלאי - התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר וייעוץ, ביטק המשווקת המורשת של מוצרי ISTORAGE בישראל - 03-9511514
05.11.2017
החורף הגיע ואיתו הפסקות החשמל - אין צורך להיכנס לפאניקה ביטק משווקת מוצרי EATON בישראל. התקשרו עכשיו לקבל ייעוץ ומחירים 03-9511514
22.05.2017
מוצרי LOGITECH עכשיו זמינים במלאי !! מצלמות רשת, מקלדות ועכברים, רמקולים, הכול במלאי לאספקה מיידית התקשר לקבל הצעת מחיר 03-9511514
03.05.2017
דיסק און קיי בחיבור USB 3.0 של חברת TOSHIBA זמין בכול הנפחים - התקשרו לאיש המכירות שלכם 03-9511514 שלוחה 1
12.02.2017
מסכים שולחניים של חברת SAMSUNG העולמית עכשיו במלאי התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר עבור דגמים S22F350FH S24F350FH
הרשמה למבצעים שלנו
820191817161514131211109123457
אודותינו
צור קשר
דף הבית
אודות ביטק
טפסים להורדה
תמיכה טכנית
מרכז מידע
תמיכה והורדות
כתבות ומאמרים
מצא את המוצר שלך
טופס פתיחת תקלה
הצטרף אלינו
קבל עדכונים מאתנו
הרשם כמשווק
כניסת משווקים
דרושים
דרושים
תקנון ביטק אלקטרוניקה בע"מ
תקנון